با اضافه شدن سیستم فروش اقساطی به فروشگاه آنلاین زنون ، تصمیم گرفتیم که آموزش کامل این قابلیت را برای مشتریان گرامی قرار بدهیم تا با خیالی راحت و آسوده ، خرید خود را انجام دهند . 

این مراحل تمام به صورتی تصویری نمایش داده خواهد شد 

1 – در مرحله اول ابتدا محصول خود را به سبد خرید اضافه نمایید 

2 – در این مرحله ابتدا از درستی انتخاب محصول خود اطمینان حاصل نمایید و سپس ادامه جهت تسویه حساب و یا در صورتی که خریدتان ادامه دارد از طریق کلید ادامه خرید ، به سایت برگردید ، در صورتی که کد تخفیف هم دارید از این بخش باید وارد نمایید 

3 – در این مرحله باید مشخصات کامل خود را جهت ثبت در فاکتور و برای ارسال دقیق ، وارد نمایید ، سپس از طریق منوی کناری سمت چپ یکی از دو روش پرداخت نقدی ( زرین پال ) و یا درگاه والتا ( برای پرداخت قسطی ) انتخاب نمایید . در صورت انتخاب زرین پال ، شما به صفحه درگاه بانکی هدایت شده و پرداخت به صورت کاملا آنلاین پرداخت خواهید کرد . 

4 – در صورت انتخاب درگاه والتا ( فروش اقساطی ) باید شماره موبایل و کد ملی خود را وارد نمایید ، این شماره همراه و کد ملی باید از قبل از طریق سایت والتا ثبت نموده باشید . 

5 – از طریق منوی اصلی وب سایت والتا شروع به ثبت نام و احراز هویت خود نمایید 

6 – در این مرحله از طریق منوی پروفایل ، اطلاعات شخصی ، مشخصات پستی ، مدارک هویتی و مشخصات بانکی خود را وارد نمایید 

7 – بعد از تکمیل موارد بالا باید درخواست کیف پول اعتباری داده و مدارک خواسته شده را ارسال نمایید 

8 – با انتخاب طرح انتخابی خود منوی مربوط به آن باز خواهد شد

9 – در این مرحله مبلغ درخواستی خود را وارد می نمایید 

10 – پس از تکمیل موارد خواسته شده کارت اعتباری شما فعال شده و میتوانید از پرتال بانکی والتا برای خرید از فروشگاه استفاده نمایید